Laptopy biznesowe Microsoft Surface – jakość, na którą zasługujesz

0
298
Microsoft Surface

Niemal każdy z nas ma w swoim domu laptop. Coraz częściej zdarza się nawet, że pod jednym dachem znajduje się kilka komputerów. Każdy z domowników potrzebuje bowiem do pracy własnego sprzętu. Dorośli lawirują między domem, uczelnią i biurem, a młodzież zabiera sprzęt elektroniczny do szkoły. Dlatego producenci smartfonów wypuszczają na rynek modele o coraz większej rozdzielczości ekranów, a wśród laptopów znajdziemy produkty, które stanowią połączenie zasobów komputera stacjonarnego i mobilności tabletów. Aby zapewnić sobie maksymalny komfort pracy, wybierz serię Microsoft Surface.

Charakterystyka produktów Microsoft Surface

Mobilność, wydajność, jakość, wygoda – to definicja serii laptopów Microsoft Surface. Wśród wielu dostępnych modeli znajdziesz te, które konstrukcją przypominają tablety. Ich wygląd stanowi gwarancję swobody użytkowania. Zabierzesz je ze sobą wszędzie – dzięki zastosowaniu pokrowców ochronnych schowasz sprzęt do torby, plecaka lub chwycisz go w rękę, wychodząc z domu. Nie jest to jedyne podobieństwo laptopów Microsoft Surface do mniejszych urządzeń mobilnych – ekrany wybranych modeli z tej serii są dotykowe. Część z nich nie zawiera fizycznej klawiatury, co czyni je ultralekkim sprzętem, gotowym na każdą podróż.

Te mobilne urządzenia są jednocześnie niezwykle sprawne. Jak na tak niewielki sprzęt kryją pod obudową zaskakująco wydajne narzędzia. Procesor Intel® Core™ i7, 16 GB wbudowanej pamięci RAM, pojemny dysk SSD i wysoka rozdzielczość obrazu zapewnią ci komfort codziennej pracy.

Dla wielu z nas liczy się także design. Dlatego producenci serii laptopów Microsoft Surface zadbali o nowoczesny wygląd urządzeń. Użyte do ich produkcji materiały są ponadto odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu komputery sprawdzą się nie tylko w stacjonarnym biurze i w domu, ale także w trakcie podróży i spotkań biznesowych.

Na co zwrócić uwagę, kupując laptop biznesowy?

Zanim kupisz nowy komputer, zastanów się, do czego ma ci on służyć. Ceny laptopów Microsoft Surface w sklepie Delkom zaczynają się od kilku tysięcy złotych. Taki sprzęt będzie wystarczający, jeśli wymagasz od niego płynnego działania, dostępu do Sieci i obsługi podstawowych programów tekstowych czy analitycznych. Jeśli twoja praca polega na przerabianiu materiałów wizualnych w zaawansowanych programach, powinieneś zdecydować się jednak na sprzęt z nieco wyższej półki cenowej. Pamiętaj, że elektroniczne narzędzie pracy to inwestycja na lata.

Aby dokonać satysfakcjonujących zakupów, zapoznaj się z asortymentem witryny delkom.pl i poproś o pomoc pracowników sklepu, korzystając z chatu online.