Kredyt hipoteczny w BNP Paribas – najważniejsze informacje

0
685
kredyt hipoteczny w BNP Paribas

Zaciągnięcie kredytu hipotecznego na korzystnych warunkach wcale nie jest takie łatwe. Różnorodność dostępnych ofert długoterminowych kredytów sprawia, że coraz trudniej przychodzi nam podjęcie właściwej decyzji. W takiej sytuacji możemy pokusić się o pomoc eksperta ds. finansów. Drugą opcją jest przeszukanie Internetu. Szybko jednak stwierdzimy, że nawet internetowe rankingi nie są tak do końca wiarygodne.

Zdecydowanie polecamy Wam skorzystanie z pomocy eksperta ds. finansów Multikredyt.pl. Dzięki doświadczeniu i wiedzy takiej osoby znalezienie korzystnej oferty kredytu hipotecznego nie zabierze zbyt wiele czasu. Poza tym taki profesjonalista pomoże wybrać  bank, który będzie możliwie jak najbardziej dopasowany do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Bank BNP Paribas udziela kredytu hipotecznego dla osób zatrudnionych na umowy cywilnoprawne

Kredyt hipoteczny w BNP Paribas to jeden z najchętniej wybieranych pożyczek długoterminowych. Popularność tego produktu wynika z dość niskich kosztów, które są możliwe do uzyskania dzięki odpowiednio wydłużonemu okresowi spłaty. Istotną kwestią dla osób, które zastanawiają się nad wzięciem kredytu hipotecznego właśnie w tym banku, jest kwestia umowy o pracę. Bank daje możliwość zaciągnięcia kredytu hipotecznego nie tylko na umowę na czas nieokreślony.

W przypadku osób, które są zatrudnione na umowę na czas określony, bank BNP Paribas stawia pewien warunek. Umowa klienta z obecnym pracodawcą musi być umową kolejną albo musi zostać zawarta na przynajmniej 5 lat. Co ciekawe, bank akceptuje także umowy cywilnoprawne (tj. umowa zlecenie i umowa o dzieło). Warunkiem jest jednak posiadanie takiej umowy przez co najmniej 12 miesięcy.

Kwestie finansowe kredytu hipotecznego w BNP Paribas

Kwestia marży oraz stopy procentowej również przedstawiają się dość ciekawie. Zmienna marża wynosi od 1,8% do 2,1%. Wysokość marży jest zależna od tego, czy kredytobiorca decyduje się na dodatki do kredytu, takie jak np. ubezpieczenie kredytu. Warto tutaj wiedzieć, że spłata takiego kredytu możliwa jest w ratach stałych bądź malejących. Bank BNP Paribas może zatem ze spokojem zająć jedno z pierwszych miejsc, jeżeli chodzi o niskie oprocentowanie i dość przyzwoitą ofertę.

Co ciekawe, prowizja za udzielenie kredytu mieszkaniowego w tym banku może wynosić nawet 0 zł. Jeżeli natomiast chodzi o kwestię wkładu własnego, to BNP Paribas wymaga od klientów dyspozycji wykładem własnym na poziomie 20% wartości kupowanej nieruchomości. W przypadku chęci zakupu gruntu rolnego, wkład własny wzrasta wtedy do 25%. Ostateczna kwota kredytu hipotecznego w BNP Paribas uzależniona jest zatem od naszych potrzeb.