Jak wygląda leczenie w szpitalu?

0
393

Szpitale są przepełnione, mówi się więc, że coraz więcej osób choruje. Owszem, nie zaprzeczam – jest więcej chorób niż było kiedyś, ludzie mają słabszą odporność, a co za tym idzie częściej chorują. Ale nie przesadzajmy z tym, że fakt iż w szpitalach jest bardzo dużo ludzi świadczy o chorobie. Bowiem, czy złamanie nogi, żeber itp. Można nazwać chorobą? Jeżeli ktoś miał wypadek, trafia do szpitala, ale to nie znaczy, że jest chory.

Ludzie za bardzo uogólniają wszystkie te kwestie, przez co sieje się panika, strach i przeświadczenie o czymś, czego nie ma i nigdy nie było. Mimo, iż ludzie od wielu wielu lat mają skłonność do przesadzania i wyolbrzymiania wielu spraw, powinniśmy raz na zawsze z tym skończyć.

Takimi skłonnościami burzymy tylko nasze własne poczucie bezpieczeństwa w dzisiejszym świecie, który i bez naszych przesadzonych opowieści jest wystarczająco przerażający i groźny dla człowieka. Opanujmy więc swoje zapędy i podawajmy tylko pewne, sprawdzone fakty, a wyjdzie nam to z pewnością na dobre.