Jak wybrać odpowiedni system HR dla średnich i małych przedsiębiorstw?

0
321
system HR

Postępująca cyfryzacja znacząco wpływa na rozwój polskich firm. Przedsiębiorcy coraz chętniej decydują się na wdrożenie specjalistycznych narzędzi informatycznych, które przyśpieszają realizację procesów wewnętrznych firmy. Programy ERP pomagają pracownikom działu kadrowo-płacowego w realizacji czasochłonnych działań. Zobacz, na co należy zwrócić uwagę, wybierając system HR https://www.teta-air.pl/ dla średnich i małych przedsiębiorstw.

Czym powinien wyróżniać się odpowiedni system HR dla średnich i małych przedsiębiorstw?

Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednie oprogramowanie ERP? Internetowe rankingi podkreślają najważniejsze funkcjonalności, które powinien posiadać system HR dla średnich i małych przedsiębiorstw.

  1. Mobilność i elastyczność

Struktura programu kadrowo-płacowego musi być intuicyjna. Ważne, aby nauka obsługi narzędzia nie wymagała długiego szkolenia. Warto wybrać oprogramowanie ERP, które oferuje prostą konfigurację. Systemy HR coraz częściej proponują rozwiązania na urządzenia mobilne. Ciągły, nieograniczony dostęp do panelu programu ERP umożliwia zatrudnionym kontrolowanie harmonogramu pracy o dowolnej porze.

  1. Możliwość integracji z aplikacjami instytucji państwowych

Systemy HR dla średnich i małych przedsiębiorstw usprawniają wymianę danych z narzędziami instytucji państwowych. Systemy informatyczne ERP umożliwiają integrację z takimi platformami, jak ePUAP, Ministerstwo Finansów – PIT czy Płatnik – ZUS.

  1. Dostęp do systemu za pośrednictwem modelu SaaS

Przedsiębiorcy doceniają korzyści, jakie przynosi model Software as a Service. Dzięki wdrożeniu narzędzia w chmurze, firma nie ponosi kosztów związanych z instalacją dodatkowej infrastruktury IT. Co więcej, aplikacja, która działa w modelu Software as a Service, poddawana jest regularnym aktualizacjom. Dzięki temu zabiegowi użytkownik może korzystać z treści, które są zgodne z panującymi regulacjami prawnymi.

System HR dla średnich i małych przedsiębiorstw. Obsługa urlopów online

Program kadrowo-płacowy przynosi nieocenione wsparcie podczas obsługi procesów związanych z tworzeniem planów urlopowych. Czy system HR dla średnich i małych przedsiębiorstw wesprze firmę w okresie wakacyjnym?

Narzędzia ERP umożliwiają pracownikom wgląd do aktualnych stanów urlopowych. Użytkownik może wybrać dogodny dla siebie termin, oznaczyć go w aplikacji, a finalny wniosek przesłać drogą elektroniczną bezpośrednio do przełożonego. Dane, które widnieją w panelu programu, uwzględniają pobrane już przez pracownika dni wolne.

System HR dla małych i średnich przedsiębiorstw pomoże w weryfikacji wniosków urlopowych całego zespołu. Program porządkuje czynności związane z organizacją okresu wakacyjnego, usprawniając proces akceptacji preferowanych urlopów poszczególnych pracowników.

Poznaj Teta AIR – system HR dla średnich i małych przedsiębiorstw od Unit4

Programy kadrowo-płacowe to coraz powszechniejsze narzędzia, stosowane zarówno w dużych korporacjach, jak i niewielkich firmach. Co charakteryzuje systemy HR dla średnich i małych przedsiębiorstw? Narzędzie ERP to przede wszystkim rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić czas, związany z obsługą czasochłonnych procesów kadrowych. Odwiedź stronę Teta AIR i poznaj funkcjonalności oprogramowania od Unit4.