Idealne samochody do przewozu wielu osób

0
384

Czy zdarza Ci się, że musisz przewieźć wiele osób jednocześnie, ale nie masz wystarczająco dużego samochodu, aby to zrobić? Może nadszedł czas, abyś kupił większy. Oto 6 propozycji do rozważenia.

Ford Transit Connect LWB

Ten siedmioosobowy samochód pomieści o dwie osoby więcej niż przeciętny samochód. Pasażerowie również nie czują się tak ciasno, jak w standardowym modelu. Ma nie tylko dodatkową przestrzeń na nogi, ale także miejsce na głowę dla wysokich osób. Samochód nie zużywa też zbyt dużo paliwa, biorąc pod uwagę jego rozmiary i liczbę pasażerów, których może przewozić.

Mercedes-Benz Klasy M

Chociaż jest uważany za markę statusową, może to być jeden z samochodów, który mógłby pasować. Jest większy niż wiele innych SUV-ów i ma imponujący silnik. Jest mocny i dostępny z opcjonalnym napędem na wszystkie koła 4matic.

Honda CRV

To SUV, który ma mnóstwo miejsca. Ma więcej niż wystarczająco miejsca na duży bagaż i przyzwoitą ilość miejsca dla każdego z pasażerów. To także nowoczesny i niedrogi samochód, który może pomieścić wielu z nich.

BMW serii X

Podobnie jak Mercedes, BMW znajduje się również na szczycie listy ze względu na niesamowitą inżynierię. Seria X może być samochodem pięcioosobowym, ale ma dużą ilość miejsca z tyłu. Z tym samochodem spakowanie bagażu i teczek nie będzie problemem.

Kia Soul

Być może jeden z najtańszych samochodów. Wciąż ma jakość i przestrzeń, których szukasz. Kia Soul jest ładnie zwarta, co ułatwia jazdę i parkowanie. Ponadto rama samochodu jest dość duża, więc będziesz mieć dodatkową przestrzeń w środku.

Toyota Fortuner

Ten samochód terenowy jest jednym ze starszych modeli, który zawsze był ulubieńcem miłośników przygód. Wyjazd na kemping z przyjaciółmi nigdy nie był łatwiejszy i tak wygodny. Nie dość, że możesz cieszyć się przestronnością wnętrza, to jeszcze nie będziesz musiał się martwić o uszkodzenie zawieszenia i opon ze względu na sposób jego budowy.

Podróżując z wieloma osobami musisz upewnić się, że robisz to legalnie. Zgodnie z prawem nie wolno przeładowywać samochodu większą liczbą osób niż zamierzona.

Jeśli nie wiesz z kim podróżować, warto sprawdzić doskonałą ofertę https://ar-speed.pl