images Jesteśmy pasjonatami angielskiego, którzy już od dawna szlifują ten popularny język obcy. Cenimy sobie jednak nie tylko metody konwencjonalne oraz naukę na kursach, ale i możliwość samodzielnego doskonalenia słownictwa. Doskonale wiemy, że znajomość j. angielskiego jest obecnie koniecznością – pozwala porozumieć się w czasie podróży po świecie, korzystać z bogatych zasobów informacji dostępnych w Internecie, oglądać wiele najlepszych filmów w oryginale, zdobyć interesującą pracę w Polsce lub rozwijać swoją karierę poza jej granicami. Dowiedz się więcej o najlepszych metodach nauki języka Angielskiego na accent-waw.pl.

Co robimy?pobrany-plik-1

Przez długi czas eksperymentowaliśmy z różnymi metodami nauki angielskiego na własną rękę. Korzystaliśmy z popularnych portali pozwalających na bezpłatne poznawanie nowych słówek, szlifowanie zasad gramatycznych i powtarzanie właściwej wymowy na podstawie plików z udostępnionymi ścieżkami audio. Próbowaliśmy podnosić kompetencje językowe dzięki czytaniu anglojęzycznych artykułów w prasie i Internecie, oglądaniu filmów w oryginale, słuchaniu muzyki. Postawiliśmy przed sobą zadanie przebrnięcia przez tomy angielskiej literatury klasycznej i wypróbowaliśmy inne metody polecane w Internecie. Niektóre z nich odnosiły skutek, inne były czasochłonne i nie dawały najlepszego efektu.
Doskonale wiemy, że samodzielne poszukiwania zajmują mnóstwo czasu i często kończą się niepowodzeniem. Dlatego postanowiliśmy opracować poradniki, w których dzielimy się z innymi informacjami na temat zdobytej przez nas wiedzy oraz sprawdzonych sposobów nauki języka angielskiego na własną rękę.
W naszym serwisie znajdziesz wiele cennych uwag i sposobów, które pozwolą Ci szlifować angielskie słownictwo, podnieść swoje kompetencje językowe i samodzielnie nauczyć się płynnego porozumiewania w najpopularniejszym języku świata.

pobrany-plik-2Ile za to zapłacisz?

Z pewnością każdy z Was w swojej okolicy może wyszukać niejeden kurs języka angielskiego, znaleźć oferty szkoleń oraz konwersacji z native speakerem. Jednak taka nauka wiążą się z koniecznością opłat. Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie bezpłatne. Dzięki temu możesz uzyskać cenną wiedzę, która pozwoli Ci uczyć się języka w domu. A wszystko to – bez opłat i w dowolnej chwili!

Do kogo kierujemy nasz serwis

Nasz serwis przygotowaliśmy zarówno z myślą o młodzieży, jak i o osobach dorosłych. Gromadzimy tutaj wiedzę, porady, wskazówki oraz ciekawostki, które pozwolą każdemu rozpocząć skuteczną naukę angielskiego, poszerzyć swoje słownictwo, podszlifować właściwą wymowę i nauczyć się płynnie posługiwać językiem obcym.
Jeżeli zależy Ci na podniesieniu swoich umiejętności, możliwości swobodnego porozumiewania się w czasie wyjazdów wakacyjnych lub zwiększeniu szans na rynku pracy, skorzystaj z naszych rad i przekonaj się, że wysoką skuteczność przynoszą nie tylko drogie kursy w szkołach językowych czy szkolenia oferowane przez znane firmy. Z nami możesz sam zadbać o swoją edukację.